VALLOX – Rekuperatory

VALLOX – fińska marka, znana od ponad 40 lat nie tylko w Skandynawii, ale i na wielu innych rynkach europejskich. Specjalizuje się w produkcji central z odzyskiem ciepła (rekuperatory).

 

Centrale wentylacyjne VALLOX standardowo wyposażone są w krzyżowy wymiennik ciepła o sprawności 90%. Zastosowanie rekuperatorów przynosi zatem wymierne korzyści dla domowych budżetów, a opłaty za ogrzewanie znacznie się zmniejszają.

  

Wszystkie centrale rekuperacyjne marki VALLOX spełniają wymogi m. in. Dyrektywy UE 2009/125/WE (ECODESIGN) oraz normy: PN-EN 308:2001, EN 60335-1:2012, EN 61000-6-1:2007

Podstawowy typoszereg central VALLOX zawiera modele Vallox 096MV, Vallox 110MV, Vallox 145MV, Vallox 245MV.

 

Produkty VALLOX wyróżnia 5 letnia gwarancja udzielana przez producenta, bez względu na system z jakiego wykonana została instalacja wentylacyjna.
Innowacyjny system odszraniania w wymiennikach ciepła central wentylacyjnych VALLOX pozwala odzyskiwać energię cieplną bez strat ciepła

c

Filtracja HEPA

Łącząc wysokiej jakości filtry ePM1 55% (F7) z dodatkową filtracją węglą Sona, osiągniesz poziomy filtrów HEPA.

x

Całkowicie cicha

Dzięki najnowszej technologii pracy silników poziom hałasu nie przekracza 40 dB (A), nawet przy maksymalnej mocy roboczej.

*

Stałe ciśnienie

Urządzenie jest w stanie indywidualnie regulować każdy silnik, co zapewnia równomierną wentylację przestrzeni, nawet podczas gotowania i odkurzania.

Paro-izolacja

Wspornik sufitowy-przejściowy rur przez paroizolację całkowicie uszczelnia cały układ. Eliminuje również wszelkie możliwe wibracje operacyjne.

Dla deweloperów

Idealny do mieszkań

Urządzenie jest tak ciche, że idealnie nadaje się do instalacji w mieszkaniach. Może znajdować się na suficie w korytarzu lub w salonie.

Tam gdzie mało miejsca

Domy, które nie mają pomieszczenia gospodarczego, mogą zainstalować to urządzenie w suficie korytarza.

Idealna izolacja

Urządzenie jest doskonale izolowane, nie ucieka ciepło ani dźwięk. Dzięki wysokiej jakości konstrukcji z mocną izolacją i wyszukanymi detalami.

Nasi Partnerzy