Daikin Altherma 3 – innowacyjne pompy ciepła

Doskonałe dopasowanie do nowych budynków

Niskotemperaturowe pompy ciepła powietrze-woda Daikin stanowią odpowiednie rozwiązanie dla nowych mieszkań lub budynków. Połączenie ich z układem ogrzewania podłogowego lub grzejnikami niskotemperaturowymi to konfiguracja, która pobiera mniej energii do ogrzewania Twojego domu. Zaprojektowane w Europie dla Europy, nasze pompy ciepła powietrze-woda nadają się do stosowania we wszystkich strefach klimatycznych Europy przez cały rok.

  

Zasilanie energią ze źródła odnawialnego

Pobierając energię odnawialną z powietrza, nasza niskotemperaturowa jednostka Daikin Altherma ogrzewa, chłodzi i zaopatruje Twój dom w ciepłą wodę w sposób nie naruszający równowagi ekologicznej.

  • Zasilanie energią odnawialną w 75% pobieraną z powietrza oraz w 25% energią elektryczną
  • Osiąga klasę A++ efektywności energetycznej dla ogrzewania
  • Połącz pompę ciepła z układem wspomagania solarnego, aby zwiększyć oszczędności energii na ciepłej wodzie

 

Produkty DAIKIN wyróżnia 5 letnia gwarancja udzielana przez producenta.

Kwintesencja pompy ciepła

Daikin Altherma 3 H HT to inwestycja w komfort i oszczędność energii. Ta pompa ciepła powietrze-woda zapewnia ogrzewanie, chłodzenie i natychmiastowe podgrzewanie wody użytkowej — zużywając w tym celu mniej energii. Ten system jest idealny dla właścicieli domów, którzy chcą zmodernizować swoją tradycyjną instalację grzewczą, tak aby była bardziej przyjazna środowisku i bardziej efektywna kosztowo.

Nasi Partnerzy