Flexit Nordic S – jednostka rekuperacyjna

Jednostka rekuperacyjna o najwyższych standardach.

Energooszczędne i bardzo ciche szwedzkie jednostki odzyskujące ciepło Nordic S to najnowsza seria systemów wentylacyjnych zaprojektowanych do wszystkich rodzajów klimatu. Dostarczają powietrze zrównoważone temperaturowo, filtrowane i świeże.

Jednostka mawszystko

czegodom pasywnypotrzebuje

Wysoka wydajność

Obrotowy wymiennik ciepła zapewnia najwyższy zwrot temperatury i wilgotności przez cały rok.

Ustawienia zdalne Cloud

FlexitGO umożliwia bezpłatne sterowanie urządzeniem przez internet, gdziekolwiek jesteś.

Aplikacja mobilna

Intuicyjna prosta obsługa pomaga śledzić i kontrolować wszystkie funkcje systemu domowego.

}

Szybkie czyszczenie urządzenia

Filtry, wymiennik ciepła i wszystkie niezbędne części urządzenia są łatwo dostępne bez konieczności użycia narzędzi montażowych.

c

Filtracja HEPA

Łącząc wysokiej jakości filtry ePM1 55% (F7) z dodatkową filtracją węglą Sona, osiągniesz poziomy filtrów HEPA.

x

Całkowicie cicha

Dzięki najnowszej technologii pracy silników poziom hałasu nie przekracza 40 dB (A), nawet przy maksymalnej mocy roboczej.

*

Stałe ciśnienie

Urządzenie jest w stanie indywidualnie regulować każdy silnik, co zapewnia równomierną wentylację przestrzeni, nawet podczas gotowania i odkurzania.

Paro-izolacja

Wspornik sufitowy-przejściowy rur przez paroizolację całkowicie uszczelnia cały układ. Eliminuje również wszelkie możliwe wibracje operacyjne.

Aplikacja mobilna Flexit GO

Urządzeniami Flexit można wygodnie sterować za pomocą aplikacji mobilnej Flexit GO. Kompatybilność z systemami iOS i Android. Jeśli Twój dom jest podłączony do Internetu, możesz sterować urządzeniem w dowolnym miejscu na świecie. CHMURĘ/CLOUD można wykorzystać do szybkiej obsługi lub porady technicznej. Technik ma możliwość zdalnego ustawienia urządzenia.

Bezpłatna CLOUD/ chmura

Dzięki niej będziesz mógł sterować urządzeniem z dowolnego miejsca i o każdej porze. W przypadku konieczności przeprowadzenia kontroli możesz pozwolić technikom na zdalne dostrojenie systemu.

Android i iOS

Aplikacja mobilna Flexit GO pozwala wygodnie obsługiwać NORDIC S i EcoNordic. Wystarczy ustawić wymagany tryb, moc lub temperaturę.

w

Powiadomienia

Dzięki powiadomieniom aplikacja informuje Cię o statusie i interwencjach serwisowych, dzięki czemu możesz utrzymywać czyste powietrze bez zakłóceń.

Elegancki i czysty wygląd

Projektując nasze produkty, zwracamy uwagę na ich ogólny wpływ na wnętrze. Staramy się aby nasze rozwiązani wkomponowały się w przestrzeń pomieszczeń. Dlatego wszystkie nasze produkty są zaprojektowane do maskowania nieestetycznych instalacji i niezbędnego okablowania. Rezultatem jest czyste i schludne pomieszczenie techniczne, które można wykorzystać również do innych celów.